200 beygir araçlar hakkında flaş iddia!

Yeni geliştirilen teknolojiyle ile birlikte artık 1000 beygir güce sahip arabalar üretiliyor. Bu arabaları alınca ne yapacağımızı bilmediğimiz gibi aracın gücünü nasıl kullanacağız bir hayli merak ediyoruz.


Eskiden atları kullanarak bir yerden bir yere hızlıca yol alabiliyorduk ama yeni zamanda hızlı giden uçaklar moda oldu. Eskiden ülkeler arası seyahat aylar ve hatta yıllar sürebiliyorken bugün en fazla 1-2 gün içerisinde dünyanın her yerine gidebiliyorsunuz. Konuyla ilgili olarak bu özel haberimizi okuyun.  Bazen taşıyanacak şeyler fazla olduğunda bir araba ve iki veya 4 art eşliğinde seçeneklerde vardı. Yaklaşık 2-3 kişiyi koskoca arabayla birlikte çekebilen 2 atın yaptığı iş, bugünlerde tamamıyla araba ve bu arabalara güç veren motorların elinde. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte motorların gücü de çok önemli düzeyde artış gösteriyor. Günümüzde normal bir araçta 80-200 beygir gücü bulunabiliyor. Zaten bu beygir gücü bir araba için fazlasıyla yeterli. Peki, insanoğlu bununla sınırlı kalabilir mi? Elbette hayır. Bildiğiniz gibi süper otomobil altında 1000 beygirden fazla güç üretebilen araçlar var. Hatta geçenlerde paylaştığımız bir haberde, 5000 beygir gücü olan ve yakında piyasalara çıkacak bir araç tanıtmıştık sizlere.

200 BEYGİR ARAÇLAR HAKKINDA FLAŞ İDDİA ORTAYA ATILDI

Bu beygir güçlerini yükseltme sebebimiz, güç ve bunun sonucunda oluşan hız. Bilmiyorum, 1000 beygir gücündeki aracıyla ülkemizde 450 km/s hıza ulaşabilen var mı? Böyle bir hızı trafiğin olduğu bir yolda yapmak imkansıza yakın bir şey. Elbette intihar ederken katil olmak istiyorsanız o apayrı bir durum. Anlayacağınız dostlarım, paraları 5-10 milyon TL’leri bulan, ancak hiçbir zaman gerçek gücünde kullanılamayan bu 1000 beygirlik canavarlara boşu boşuna para veriliyor. Özellikle erkeklerin satın aldığı bu arabalar, bu kişiler arasında bir “hava atma” olarak satın alınarak, çürüyerek garajlarda kalıyorlar.Eğer 1000 beygirden yüksek güce sahip arabalar geliştiriliyorsa, bu arabaların pistlerde gerçek güçlerini göstermesini daha çok isteriz. Peki, sizce araba sektörü nereye doğru gidiyor? Bu sektör hız konusunda bir doyuma kavuştu mu, yoksa hedefler arabaların çok daha hızlı olması yönünde mi? Yorumlarınızı bekliyorum.

Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016, OneNote 2016, Outlook 2016, Publisher 2016, and Access 2016 at https://www.windowskeymall.com/.
Capture your ideas however Microsoft Office 2016 Professional Plus Product Key you work best, using keyboard, pen, or touchscreen.
Be a power Office user—the easy way. Type what you want help with in the new Tell Me box on the ribbon and it will tell you how to do it.
New themes let you choose the Office experience that’s right for you. Dark and Dark Gray themes provide high contrast that’s easier on the eyes, and the Colorful theme gives you a modern look that’s consistent across your devices.
Enhance your reading experience with Insights, powered by Bing, which shows you relevant Microsoft Office 2013 Professional Plus Product Key information from the web when you’re reading an Office file.
The following steps describe how to install Office Home & Student 2013, Office Home & Business 2013, Office Professional 2013, or any stand-alone 2013 application you may own such as Word 2013 or Project 2013.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung pazar payını güçlendirmek için 14 yeni model üzerinde çalışıyor

Samsung’un Çin pazarında ki mücadelesi oldukça kızışmış durumda. Diğer rakipler ile mücadele etmesi oldukça güçleşti. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir