21 Temmuz 2018 Cumartesi – günlük burç yorumları

21 Temmuz Cumartesi Günü günü sizleri neler bekliyor. Hangi burçlar neler yaşayacak, günü nasıl geçecek.


KOÇ BURCU

Anlayamadığınız rahatsızlıklarınız olsa da kendinizi bugün daha iyi ve rahatlamış hissedeceksiniz. Kendi iç sesinizi dinleyebilirsiniz ama kendi vücudunuzu dinleyerek yeni yeni hastalıklar bulabilirsiniz. Yapmamanızı tavsiye ederim. Aklınızda olan planlarınızı gerçekleştirmek adına daha güçlü adımlar atabilirsiniz. Bu dönemde karşınıza çıkan kişilerle tartışma içerikli tavırlar içinde olabilirsiniz.

BOĞA BURCU

Hareketli ve yoğun bir günün ardından dinlenme ihtiyacı duyacaksınız. Yoğunlaştığınız konular hakkında araştırmalar yapabilir ve her konuya hakim olma isteğinde olabilirsiniz. Aklınızda olan sorunları halletmek için çok çabalayacaksınız ve olumlu sonuçlar elde edeceksiniz. Aynı zamanda hiç beklemediğiniz birinden beklemediğiniz teklifler alabilirsiniz. Gün içinde beklediğiniz haberlerden olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Bugün gelecek için ne istediğinizi bilen tavırlar içinde olacaksınız. İstediğinizi elde etmek için çabaladığınız bir gün olacak. Geleceğe yönelik büyük projeler içinde siz de olacaksınız. Güçlü ve kesin tavırlarınızla bilgisi olduğunuz konular daha da hakim olacaksınız. Çevrenizdeki insanlar da sizin ne kadar güçlü karakterli yapıda olduğunuzu anlayacaklar. Sürpriz olaylar yaşayabilirsiniz ama şüpheci yaklaşımlardan uzak durun.

YENGEÇ BURCU

Güne enerjik başlayarak yarım kalmış işlerinizi tamamlama adına adımlar atabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki planlarınız için bu konuda bilgisi olan arkadaşlarınızı arayabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. Devletin ileri gelen kişileriyle bazı irtibatınız olabilir.

ASLAN BURCU

Çok kontrolcü ve korumacı bir döneme giriyorsunuz. Cömert yaklaşımınızdan dolayı herkesin gözdesi olabilirsiniz ama artık kendinize de dikkat etmelisiniz. Herkese “tamam” diyerek kendinizden ödün vermeyin. Hayır demesini de bilin.

BAŞAK BURCU

Güne enerjik ve keyifli başlayacaksınız. Yapmanız gereken işlerin zorluklarıyla baş edebilecek gücü kendinizde bulacaksınız. Sabırlı ve kararlı tavrınızla çevrenizdekiler şaşırtacaksınız. Hem aşk hem de parasal konularda çıkan sorunlara karşı tutumunuzla güçlü tavırlar sergileyeceksiniz.

TERAZİ BURCU

Bugün kendinizi parasal konuları düşünürken bulabilirsiniz. Yatırım planlarınız yarım kalabilir ama asla umudunuzu kaybetmeyin. İçinizi karartmadan önünüze bakacağınız günlere giriyorsunuz. Kendinizi doğaya atın ve derin nefes alıp rahatlayacağınız yerlere gidebilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevdiklerinizin ve çevrenizin size verdiği değer sonucunda moraliniz ve enerjiniz yükseliyor. Bugün hukuk ve adaleti temsil eden avukat gibi kişilerle konuşup tartışacağınız konular olabilir. Küçük değişiklikler yapabilirsiniz.

YAY BURCU

Yapmanız gereken işlerle ilgileneceksiniz ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Yapıcı ve kararlı yapınızla çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Hareketli bir gününüz olabilir. Karar verirken düşüncelerinizden ödün vermeden karar verin. Ekip çalışmalarınızın olduğu konularda birbirinizle fikir alışverişinde olabilirsiniz. Kararlarınızı değiştirmeden yolunuza bakın.

KOVA BURCU

Duygusal ve alıngan yapıda olabilirsiniz. Karamsarlığa düşmeden önünüze bakmanız gereken bir dönemdesiniz. Ailenizle ve iş arkadaşlarınızla iş birliği içinde olabilirsiniz. Bazı sorunlarınızla başa çıkamayabilirsiniz ama hemen pes etmemelisiniz.

BALIK BURCU

Hayal gücünüzün arttığı ve olaylar karşısında kendi iç sesinizi dinlediğiniz dönemdesiniz. Daha önceki dönemlerde hayallerini kurduğunuz ve bir türlü gerçekleştiremediğiniz planlarınızı yapmamak hiçbir engel kalmıyor. Çevrenizdeki insanların sizi desteklediği bir döneme giriyorsunuz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı yaşlanmanıza sebep olan 10 kötü alışkanlıklar

Herkes sağlıklı yaş almak ister, fakat gün içerisinde farkında olmadan yapılan şeyler hızlı yaşlanmanızı sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir