20 Mayıs Çarşamba 2020

25 Kasım 2018 Pazar günlük burç yorumları | Koçlar aman dikkat

25 Kasım 2018 Pazar günlük burç yorumları ve burçların tüm özellikleri bu yazımızda olacak. Sevgili okurlarımız burçları hakkında tüm detayları bulabilirler.


25 Kasım 2018 Pazar günü burç yorumlarını bu haberimizde bulabilirsiniz.  Güne ve haftaya bu burç yorumlarını okumadan başlamayın. Haftanızın iyi geçmesi ve haftanızı buna göre planlamak için mutlaka bu burç yorumlarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz. Uzman astrologların yorumları ve daha fazlası bu haberimizde bulabilirsiniz.

İşte 25 Kasım 2018 Pazar burç yorumları

Koç: Bu hafta kendinizi biraz dinlemeye ihtiyacınız var. Bitmeyen işleri bitirebilmek için bazı fırsatlar söz konusu. Aşk hayatınızla ilgili önem değişiklere dikkat edin. Bu hafta biraz daha sakin ve var olan işleri bitirmeye odaklanırsanız daha iyi olur

Boğa: Parasal konularda sıkıntılı dönemleri geride bırakmak için güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Merkür geri hareketteyken, bitiremediğiniz işleri bitirmekte fayda olacaktır. Aşk hayatında şanslı ve güzel rüzgarlar esebilir.

İkizler: Uyku problemlerine dikkat etmelisiniz. Geçtiğimizi haftalarda yaşadığınız duygusal iniş ve çıkışlar bu hafta yerini sakinliğe bırakması için, hayatınızdaki sorunları olduğu gibi kabul etmeye odaklanın. Yönetici gezegeniniz geri harekette, eski dostlarla karşılaşabilir eski ilişkiler gündeme gelebilir.

Yengeç: Mide problemlerine dikkat etmelisiniz. Bu dönem iş hayatı canınızı sıkıyor olabilir, maddi alanda güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta sadece ani kararlar almayın, biraz daha sakin ve yapıcı olun. Ruh halinizi güçlendirin güzel şeyler yolda

Aslan: Eğitim hayatında hareketlilik, bu bir kurs olabilir veya üniversite veya bir iş için eğitim, bu hafta kendinizi geliştirmek adına son derece de uygun. Aşk hayatınızda eski sevgili ortaya çıkabilir veya ilişki içindeyseniz ilişkinizle ilgili bu dönem eski sorunların gündeme geldiğini görebilirsiniz. Çözüm odaklı olun.

Başak: Yönetici gezegeniniz geri harekette, geçmişteki konular, geçmişle bağlantılı anlar ortaya çıkabilir. Aşırı detaycılık ve mükemmeliyetçilik ilişkilerinize zarar veriyor. Biraz daha alttan almaya odaklanın. İş hayatında güzel başarılar söz konusu olabilir.

Terazi: Aşk hayatınızda karmaşa ve kararsızlık yaşayabilirsiniz. Venüs geri hareketi bu hafta bitti ve artık ilişkilerle ilgili önünüzü görebileceğiniz bir noktaya geliyorsunuz. Maddi konularda, ani kararlar sıkıntı yaratabilir.

Akrep: Duygularda yoğun son derecede artıyor. Gelmiş, geçmiş, gelecek her şey birbirine karıştırıyorsunuz. Bu hafta zihninizi ve duygularınızı dengelemelisiniz. Eski akrabalar ve arkadaşlarla karışılabilirsiniz. Aşk hayatında beklentinizi biraz daha düşürmenizi tavsiye ederim

Yay: Şans gezegeni de artık burcunuzda bu dönem daha şanslı ve hayatınızın her alanında bir gelişmeye açık olacaksınız. Hem aşk hem iş hayatıyla ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. İş hayatınıza biraz daha odaklanmanız gerekiyor. Bedenen yorgunsunuz iyi bir dinlenmeye ihtiyacınız var

Oğlak: İş konusunda bir hareketlilik söz konusu, işler belli noktada hep tıkanıyor ama bu hafta bu tıkanıklıktan kurtulabilirsiniz. Yapıcı olun ve sonunu göremediğiniz işlere/projelere atlamayın. Aşk hayatında bazı fırsatlar söz konusu olsa da uzun süreli olmayabilir. Bele dikkat!

Kova: İş hayatınızda yaşadığınız stresli dönem bu hafta biraz daha devam edebilir. Özellikle eksik evrak veya sözleşmelerle ilgili başınız ağrıyabilir. Aşk hayatınızda hareketlilik söz konusu olacağa benziyor. İlişkiniz varsa romantik anlar yoksa yeni bir flört kapınızı çalabilir.

Balık: Jüpiter kendi yönettiği yerde yönetici gezegeniniz rahat pozisyonda sizi destekliyor. Genel anlamda büyüme ve gelişme söz konusu. Mars burcunuzda tabi kazalardan, sakarlıklara kadar birçok konuda sizi uyarıyor. Şanslı olduğunuz bu dönemi sorunlarınızı çözmek için kullanın. İş arayışındaysanız özellikle.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altın son yılların en yüksek seviyesini gördü! Tutulamıyor

Altın fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatları düşecek mi? Tüm bu soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir