27 Mayıs Çarşamba 2020

27 Ekim 2018 günlük burç yorumları | Oğlak burcu çok heyecanlı

27 Ekim 2018 günlük burç yorumları bu haberimizde bulabilirsiniz. Hangi burcu neler bekliyor hepsini bu yazımızda bulabilirsiniz.


27 Ekim 2018 Cumartesi günlük burç yorumlarını sizler için inceledik. Hangi burcu bugün neler bekliyor. Hangi burç nelere dikkat etmeli hepsini bu yazımızda bulabilirsiniz.

27 EKİM DOĞUMLULAR HANGİ BURÇ OLUYOR

27 Ekim doğumlu kişiler akrep burcudur.  23 Ekim ile 21 Kasım tarihleri arasında doğmuş olan herkes Akrep Burcudur.

AKREP BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ

Grup: Su, negatif, dişi, sabit

Yönetici Gezegen: Mars, Plüton

Renk: Canlı kırmızı, siyah

Uğurlu Taş: Opal, Lal

Şanslı Sayı: 9

Şanslı Gün: Salı

Karşıt Burç: Boğa

Şehirler: Washington, New Orleans, Liverpool

Metal: Çelik, demir

Çiçekler: Kırmızı karanfil, kırmızı gül, ateş çiçeği

Ağaçlar: Ardış, kara çam, selvi

KOÇ

Günlük hayatınızı düzenlemek ve işteki rutin konular bugün sizi biraz yoracaktır. Kendinizi hasta gibi hissedebilirsiniz. Bu hafta sonu gerçekten de dinlenmeye ihtiyacınız olacaktır. Az kaldı dayanın. İşlerinizin yoğun olmasını, çalışmanın verdiği dengeyi seviyorsunuz ancak başka konularda da ışıldamaya ihtiyacınız var.

BOĞA

Boğa burcu 27 Ekim ‘de günlük hayattaki enerjin artıyor. Hayat enerjinizin ve modunuzun yükseldiğini farkedecekseniz. Kendinizi duygusal anlamda daha rahat ve topraklanmış hissediyorsunuz. Gününüz oldukça hareketli geçecek. Dışarıdan bakan kimse, aslında o masa başında ne kadar çok iş bitirdiğinizi farkedemez.

İKİZLER

Kendinizi uzun süredir evinizde ve ailenizin yanında daha huzurlu hissediyorsunuz. Size kendinizi evinizde hissettiren insanları hayatınıza almayı tercih ediyorsunuz. Aşk hayatınızda ışıklar yanmaya başladı. Haritalarınızın ilgili bölgesindeki aktiviteler artıyor. Bu dönemde nadir bir olay olarak İkizler burçlarının derin ilişkiler kurduğuna şahitlik edebiliriz.

YENGEÇ

Bazı konulara açıklık kazandırmak istiyorsunuz. Kafanızı karıştıran şeyler aynı zamanda ruhunuzu da karıştırıyor. Kendinizi detaylı bir şekilde anlatma, açıklama fırsatı yakalayabilirseniz, daha iyi hissedeceksiniz. İlham perisi yanınızda, değerlendirmenizi tavsiye ediyorum. Hayatınızı iyileştiren konuların peşinden gitmelisiniz.

ASLAN

Kendi kaygılarınızın, kendi değerinizin o kadar fazla peşinden gidiyorsunuz ki, etrafınızdaki diğer insanları ve onlara ait problemleri kaçırıyorsunuz. İletişim gücünüzün yeterince iyi olduğu şu zamanlarda, yakın çevrenize yardımcı olmalısınız. Biraz sorumluluk paylaşmak hem size hem de ihtiyacı olanlara çok iyi gelecektir.

BAŞAK

27 Ekim’de kendinizi dinliyorsunuz. Siz zaten özenli bir burçsunuz. Kendinize iyi bakar, bedeninizi iyi dinler ve ona özen gösterirsiniz. Ancak bunu fazla yaptığınızda iç sesinizle yaşıyor gibi oluyorsunuz. Ruhunuz yoruluyor. Çok detaycı düşünmemeye çalışın. En azından bugünlük. Yepyeni işlere imza atabilirsiniz. Güzel anlaşmalar yapabilirsiniz.

TERAZİ

Terazi burcu 27 Ekim ‘de kendinizi iyi ama bir o kadar durgun hissediyorsunuz. Hareket enerjiniz kısıtlı. İçinize akan bir enerjiniz var. Dışarıdaki işlerinizi halletmek yerine, kendinize ait konuları düzenlemeyi seçebilirsiniz. Kafanız karışık. Uyuyorsunuz ancak yorgun uyanıyorsunuz. Bunun sebebi bilinçaltınızdaki doluluk. Kafanızı boşaltmanız gerekiyor.

AKREP

Yakın çevreniz konusunda endişeleriniz var. Hem arkadaşlarınızı, hem de iş çevrenizi gözden geçiriyorsunuz. Özellikle sadece kendinizi ilgilendiren konularda bugün oldukça şanslısınız. İletişim konusunda çok sert olmamaya, yıkarım yenisini yaparımcılıktan uzak durmaya özen göstermelisiniz. Ya hep yahiç diyen tarafınızı başka konularda kullanın.

YAY

Kariyeriniz konusunda harekete geçmeye başladınız. İçinize sinmeyen bir şeyler var. Hala doğru olmadığını düşündüğünüz yerler var. Huzursuz olmanıza gerek yok. Sonuçta önemli olan adım atmanız. Zamanla gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Maddi konularda çok güçlüsünüz. Eliniz sağlamlaşıyor. Bu dönemi kullanmalısınız.

OĞLAK

Sizin için hedefe doğru atılan adımlar varsa mutluluk da var. Eğer bir yolunuz varsa ve o yolda ilerleyebiliyorsanız ne mutlu size. Kariyer hayatınız konusunda pozitif gelişmeler sizleri bekliyor. Hayat size de, tüm karamsarlığınıza rağmen güşümsemeye başladı. Yakın çevrenizi yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz.

KOVA

Kova burcu gerçekten ruhunuzu çok fazla yıpratıyorsunuz. Hak ettiğiniz konularda kazanç sağlamaya, değerinizi ortaya koymaya başladınız. Bir de iç huzurunuz olsa, her şey daha kolay olacak. Derin bir boşluk hissediyorsunuz. Kova burçları için “aşk” lazım diyorum. Yeni bir iş, yeni bir aşk, yine gülecek bir neden lazım. İlham perilerinizi kullanın.

BALIK

Balık burcu 27 Ekim ‘den itibaren kendine bakışın değişmeye başlıyor. Gözlerindeki sis perdesi iniyor ve yaptığın hataları görmeye başlıyorsun. Kendini şifalandırman gereken tüm fırsatları kaçırıyor, her olayı kendini yaralamak için kullanıyorsun. Sizlere bir şeyler oldu sevgili Balıklar, neyiniz var?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altın son yılların en yüksek seviyesini gördü! Tutulamıyor

Altın fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatları düşecek mi? Tüm bu soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir