1 Haziran Pazartesi 2020

A101 fırsatlarına ulaşmak artık çok kolay ! A101 e-ticaret sitesi açıldı

Her hafta büyük bir heyecan ile beklenen A101 aktüel ürün kataloğunda yer alan ürünlere ulaşmak artık çok kolay olacak. A101 sürpriz bir hareket ile online satış mağazasını bugün itibari ile kullanıma sundu.


Her hafta büyük bir heyecan ile beklenen A101 aktüel ürün kataloğunda yer alan ürünlere ulaşmak artık çok kolay olacak. A101 sürpriz bir hareket ile online satış mağazasını bugün itibari ile online.a101.com.tr kullanıma sunuldu.

Ülkemizin en büyük perakende zincir mağazalarından olan A101, bir süredir elektronik ürünlerde yaptığı büyük indirimler ile dikkat çekiyordu. Bugün kullanıma açtığı satış sayfası ile de adından oldukça çok söz ettirecek gibi duruyor. Bu satış sayfasında tabi ki sadece elektronik ürünler bulunmuyor. Elektronik ürünlerin yanı sıra bir çok kategoride birbirinden ucuz ürünler satışa sunulmuş durumda. Özellikle en çok ilgi gören kategori her zaman olduğu gibi “Fırsatlar” kategorisi olacak gibi duruyor. Bu kategoride şimdiden bir çok uygun fiyatlı ürün satışa sunulmuş durumda.

Bu ürünlere örnek vermek gerekirse piyasada 100 TL ve üzerine satılan A4-Tech kablosuz klavye mouse seti sadece 55 TL den satılıyor. Tabi bu sadece bu ürünlerden bir tanesi. Ayrıca bu satış sayfası üzerinden yapacağımız 101 TL ve üzeri siparişler de ücretsiz kargo olarak gönderiliyor. 101 TL altında kalan siparişlerimiz içinde sadece 6,90 TL gibi bir kargo ücreti çıkıyor. Bu sayfa üzerinden yapacağımız alışverişlerin gönderimi de Aras kargo tarafından yapılmakta. A101 bu hareketi ile rakiplerinin bir adım önüne geçmiş durumda ve büyük bir ilgi göreceği de kesin olarak görünüyor.

Kaynak: 
https://online.a101.com.tr/urun/kablosuz-klavye-mouse-set-a4-tech.html

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altın son yılların en yüksek seviyesini gördü! Tutulamıyor

Altın fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatları düşecek mi? Tüm bu soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir