27 Mayıs Çarşamba 2020

Adnan Oktar ve İsrail uyruklu siyasetçilerin görüşmeleri araştırılıyor

Adnan Oktar suç örgütünün 30 ayrı suçtan yargılanacağının açıklanması üzerine oldukça ciddi bir iddia ortaya çıktı. MOSSAD ile bağlantısı konuşulan Adnan Oktar suç örgütünün İsrail uyruklu siyasetçiler ile bağlantılarının olduğu söyleniyor.


Adnan Oktar ve beraberindeki suç örgütü geçtiğimiz günlerde şafak operasyonu ile gözaltına alınmıştı. Gözaltı kararının hemen akabinden sonra suç örgütüne ait bütün evler, köşkler ve araçlarda detaylı olarak arama yapıldı. Arama yapılan yerlerde çok sayıda kısa ve uzun namlulu silahlar bulundu. Silahlar birlikte aynı zamanda televizyon kanalının bütün verilerine el konuldu. Adnan Oktar 30 ayrı suçtan yargılanacağı gibi sosyal medyada dolaşan bir iddianın araştırılacağı ortaya çıktı. Adnan Oktar’ın birçok kez İsrail’li siyasetçiler ile görüştüğü ortaya çıktı. Bu görüşmelerin nerede ve ne için yapıldığı emniyet güçleri tarafından Oktar’a sorulacak. Adnan Oktar’ın yanındaki önemli isimlerden birisinin kaçtığı biliniyor ama yakalanması için bütün çalışmaların başlatıldığını söyleyelim.

FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ İLE İLİŞKİSİ ORTAYA ÇIKTI

Adnan Oktar 2 yıldır polis tarafından takip ediliyordu ve emniyet güçlerimizin kayıtlarına çok güçlü kanıtlar ile FETÖ bağlantısı ortaya çıktı. FETÖ terör örgütü üyesi Tuncay Opcin 3 yıl önce yurt dışına kaçarak izini kaybettirmişti. Adnan Oktar’ın telefon görüşmelerine baktığımızda ise FETÖ terör örgütüne üye bu isim ve birçok isim ile görüşmeler yaşandığı ortaya çıktı. Ülkemizde herkesin gözü önünde bu tür teröristlerin olduğunu görmek bizi gerçekten üzüyor ve aynı zamanda şaşırtıyor. FETÖ terör örgütü üyelerinin bazıları ile yüz yüze görüştüğü yine çok kuvvetli ihtimaller arasında yer alıyor.

İSRAİL UYRUKLU SİYASETÇİLER İLE GÖRÜŞTÜĞÜ İDDİA EDİLİYOR

İddia edilenler arasında Adnan Oktar’ın İsrail uyruklu siyasetçiler ile görüştüğü ve aynı zamanda askeri birçok istihbaratı MOSSAD ile paylaştığı söyleniyor. Bunlar şuan için sadece iddia olarak kalıyor çünkü emniyet güçlerimizin araştırmaları ve aynı zamanda Adnan Oktar’ın sorguları devam ediyor. Konuyla alakalı olarak detaylı bilgi vermeye çalışacağız ama bu işin içerisinden İsrail’mi çıkacak diye merak etmiyor değiliz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Youtuber Hayrettin dünya kupasını şakaya aldı

Ünlü televizyoncu ve Youtuber Hayrettin'in son videoları Rusya'dan gelmeye devam ediyor. Son videosunda dünya kupasının oynandığı Rusya'dan bir şaka yine Türk izleyiciler ile buluştu. Hayrettin'in Rusya'da çektiği bir önceki şaka videosu milyonlarca izlenme oranına ulaşmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir