Ak Parti Milletvekili Fırat 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı

Ak Parti’nin Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat, 30 Ağustos Zafer Bayramını yayınladığı bir mesaj ile kutladı.


Ülkemizin kurtuluşunu sağlayan bu büyük zaferin 96. yıl dönümünü büyük bir sevinç içinde kutluyoruz. Bu gurur günümüzde bir çok siyasetçi ve iş adamı bu günün anlamını ve önemini belirten mesajlar yayınlıyorlar.  Bu siyasetçilerimizden biride Ak Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat oldu.

İbrahim Halil Fırat, yayınladığı mesaj ile tüm Türkiye’nin Zafer Bayramını kutladı.

İbrahim Halil Fırat, mesajında şu şekilde belirtti;

“Tüm yokluk ve zorluklara rağmen kurtuluş savaşımızı azim ve inançla büyük zafere ulaştıran milletimize minnet borçluyuz. 30 Ağustos 1922 tarihindeki büyük zaferimizle Anadolu’nun batılı güçlerin egemenliği altına girmesinin önü kesilmiştir. Aziz milletimiz, milli ruh ve şuur içinde birlikte olanların, devletlerinin yıkılamayacağını göstermiş olup, geçmişten bugüne, işgal ve istila girişimlerine karşı büyük bir dayanışma ruhuyla, top yekun mücadele ederek, kötü emellilere karşı kendini ispatlamıştır. Milletimiz dün olduğu gibi bugünde birlik ve beraberlik içerisinde iradesini tüm olumsuz durumlarda ortaya koymaktadır. Bizlere bırakılan emanete sahip çıkıyor, ülkemize içten ve dıştan yapılan saldırılara birlik ve beraberlik içerisinde, istiklal mücadelemizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bu vatanı canımız pahasına korumaya ve büyütmeye devam edeceğiz. Temennimiz, manevi ve milli dayanışma duygusuyla, gönül birliği içinde yaşadığımız ülkemizde barış ve kardeşliğimizin ebedi olmasıdır. Bu vesileyle, 30 Ağustos Büyük Zaferin yıl dönümünde Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve ordumuzun elde ettiği zaferi büyük bir gururla kutluyor, kanları ve canlarıyla, mücadele verip, bu ülkeye hizmet etmiş olan aziz şehitlerimizi Rahmetle, kahraman gazilerimizi de şükran ve minnetle anıyorum”.

İbrahim Halil Fırat Kimdir ?

13 Aralık 1973’te Adıyaman’da doğdu. Baba adı Ömer, anne adı Salise’dir. Serbest Avukat; Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi.Adıyaman AK PARTİ İl Teşkilatında İl Disiplin Kurulu Üyeliği, AK PARTİ İl Yönetim Kurulu Üyeliği ve Adıyaman AK PARTİ İl Başkanlığı görevlerinde bulundu.İyi düzeyde İngilizce ve Kürtçe bilen Fırat, evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altın son yılların en yüksek seviyesini gördü! Tutulamıyor

Altın fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatları düşecek mi? Tüm bu soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir