29 Ağustos Perşembe 2019

Android Oreo için OneDrive herkesi şaşırttı!

Android Oreo için özel olarak geliştirilen ve serinin 5.2 sürümüne sahip olan OneDrive herkesi şaşırttı! Detaylar haberimizde.


Microsoft tarafından Android Oreo üretildi ve üretilen bu yeni muhteşem Android sürümü herkesi şaşırttı.  Herkes için daha iyi destek sunduğunun altı çizilen OneDrive 5.2 güncellemesi kullanıcılara sunuldu. Her hafta düzenli olarak hazırladığımız haftanın Android uygulamaları derlemesiyle yeniden karşınızdayız. Bakalım bu hafta listemizde hangi uygulamalar var. Güncellenmiş uygulama, bildirimleri kontrol etmenize yardımcı olmak için Android Bildirim Kanallarına tam destek sunuyor. Yeni bir Android Oreo özelliği olan Bildirim Kanalları sayesinde geliştiriciler uygulama bildirimlerinin öncelik seviyelerini ayarlayabiliyor.

ONEDRİVE SÜRÜMÜ HERKESİ BİR HAYLİ ŞAŞIRTTI

Ayrıca, kullanıcıların işletim sistemine hangi seviyedeki bildirimleri almak istediği konusunda da yönetim olanağı sağlanmakta. Önemli bir bildirim için uyarı almak, düşük seviyedeki bir bildirimin ise sadece bildirim tepsisinde gözükmesini sağlamak mümkün. Yönetebileceğiniz seviyeler ve seçenekler arasında; acil, yüksek, orta, düşük, sesli, ışıklı, titreşimli gibi detayların yanı sıra, kilit ekranı davranışları ve rahatsız etme özelliğini geçersiz kılacak ayarlara da yer veriliyor. Ek olarak kullanıcılar, Android Ayarları altından çeşitli seviyelere göre yanıt da ayarlayabilecek. Detaylar hakkında yorum olarak hemen alt taraftan yazabilirsiniz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tüm öğrencilerin beklediği KYK yurt başvuruları başladı! KYK Yurt başvuruları nasıl yapılır?

YKS tercihlerinin sonuçlarının açıklanmasının ardından en çok merak edilen konulardan biride yurt başvuruları ne zaman başlıyor oldu. YKS Yurt başvuruları 19 Ağustos tarihi itibariyle başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir