Android Truecaller bu özellikler ile zirveye çıkacak

Android Truecaller muhteşem bir güncelleme aldı. Yeni özellik ile milyonlarca kullanıcıya ulaşan uygulamanın çok daha ileriye gideceğini söylüyor.


250 milyon kullanıcıya sahip olan popüler Android uygulaması Truecaller güncellenerek geliştirmeler ve hata düzeltmeleri almış durumda. İşte, istenmeyen numaraları filtreleyen ve sadece istediğiniz kişilerle iletişime geçmenizi sağlayan uygulamanın yenilikleri. Her hafta düzenli olarak hazırladığımız haftanın Android uygulamaları derlemesiyle yeniden karşınızdayız. Bakalım bu hafta listemizde hangi uygulamalar var. Güncellemeyle birlikte sunulan en önemli değişiklik olarak daha iyi arama deneyimi göze çarpıyor.

ANDROİD TRUECALLER MİLYONLARCA İNSANA ULAŞMAYA BAŞLADI

Daha fazla numara aranılabilir hale gelirken, daha fazla numara için de gelişmiş spam tespiti karşımıza çıkıyor. Bir çağrı engellenmeden önce zil sesini engellemek konusunda da önemli geliştirmeler kaydeden uygulama, birçok kullanıcının dört gözle beklediği düzeltmelerle de oldukça işlevsel hale getirilmiş. Örneğin bir SMS açarken yaşanan yavaşlama ortadan kalkmış. Ek olarak, fotoğraflı MMS’lerin düzgün şekilde gözükmemesiyle ilgili bir sorun da gideriliyor. Ücretsiz olan ve özelliğe sahip akıllı telefonlar için çift SIM desteği sunan Android için Truecaller uygulamasını Google Play Store üzerinden indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AK Parti beklenilen bedelli askerlik açıklamasına sonunda yaptı

Bedelli askerlik ile ilgili beklenilen gelişme sonunda yaşandı. CNN Türk programında bedelli askerlik ile ilgili sorulara çok net cevaplar veren AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'ın son 3-4 yıldır operasyonlara sadece profesyonel askerlerin gittiğini açıkladı. Bedelli askerlikte kalıcı bir çözüm için çalışmaların yapıldığı söyleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir