13 Kasım Çarşamba 2019

Arda Turan’ın burnunu kırdığı Berkay ameliyata alındı

Geçtiğimiz günlerde bir mekanda yaşadıkları kavga sonucu Arda Turan, sanatçı Berkay’ın burnunu kırmıştı.


Arda Turan’ın kavgada burnunu kırdığı Berkay ameliyata alındı. Geçtiğimiz günlerde bir mekanda Arda Turan ve Berkay kavga etmiş ve bu kavgada Berkay’ın burnu kırılmıştı.

Milliyet’in haberine göre, Berkay’ın ameliyatını gerçekleştiren doktor Doç. Dr. Erdem Güven ameliyat çıkışında açıklamada bulundu. Doç. Dr. Erdem Güven, “Bazı tahlillerin sonucunu değerlendirmek için ameliyatı akşama bıraktık. Sayısını tam belirtmek mümkün değil ama birkaç yerde travmaya bağlı değişik şekilde kırıklar tespit ettik. Bu kırıklar nefes almayı ve burnun estetik görüntüsünü bozacak yerde mevcut. Burnu yana kaydıracak şekilde kırıklar. Biz bu kırıklara elimizdeki teknolojik imkanları kullanarak burnu eski görüntüsüne kavuşturduk. Tabi bu kırıkların iyileşmesi için belli bir zamana ihtiyaç var, 7-10 gün civarı. Bu dönemde bu kırık yerlerin kaynaması için bekleyeceğiz” şeklinde açıklama yaptı.

ARDA VE BERKAY’IN KAVGASI AVRUPA BASININDA

Arda Turan ve Berkay’ın kavgası avrupa basınında da yer aldı. İspanya’nın önde gelen gazetelerinden Football Espana ve El Mundo Deportivo bu kavgaya sayfalarında yer verdiler. Aynı zamanda bu haber Romanya, Fransa ve Ukrayna gazetelerinde de yer aldı. Haberlerde bu olayın Arda Turan’ın çöküşü olarak duyuruluyor.

ARDA TURANDAN KAVGA HAKKINDA AÇIKLAMA VAR

Bu kavganın ardından Arda Turan sosyal medya hesabından şu açıklamayı yayınladı,“Bugün gazetelerde çıkan haberler ilgili kısa bir açıklama yapmak isterim. İzin günümde arkadaşımla gittiğim bir mekanda yaşadığımız tartışmanın sebebi bir namus konusu gibi haberleştiriliyor. Basit bir tartışma yaşanmıştır. Doğrudur ama sebebi anlatılan şekilde değildir. Böyle bir şeyin olması da mümkün değildir. Her iki tarafa da geçmiş olsun.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altın son yılların en yüksek seviyesini gördü! Tutulamıyor

Altın fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatları düşecek mi? Tüm bu soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir