21 Mayıs Perşembe 2020

Bim aktüel 20 Temmuz Cuma günü rekor kıracak! Hazırlıklar yapıldı

Bim aktüel ürünler ile bu hafta da müşterilerine cazip fiyatlı ürünler sunmaya devam ediyor. Bir birbirinden uygun fiyatlı ürünler bim aktüel fırsatlarında sizleri bekliyor.


Her hafta olduğu gibi bu haftada bim aktüel kataloglarında birbirinden uygun fiyatlı ürünler sizleri bekliyor. Tüketicilerin her hafta sabırsızlıkla bekledikleri bim aktüel günleri bu haftada bir birinden uygun fiyatlı ürünler ile geliyor. Her hafta salı ve cuma günleri başlayan bim aktüel günlerinde bu haftada çok uygun fiyatlı ürünler satılacak. Bu ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu sakın unutmayın. Siz okurlarımız için bu 20 Temmuz Cuma gününden itibaren geçerli olacak olan ürünleri inceledik.

BİM AKTÜLER TEKNOLOJİ GRUBUNDA BİRBİRİNDEN UCUZ ÜRÜNLER GELİYOR

Bu hafta 20 Temmuz Cuma gününden itibaren geçerli olacak katalogda piyasa değeri oldukça yüksek olan bir çok teknolojik ürünler çok uygun fiyatlara satılacak. Bu ürünlerden Inverter Kaynak Makinesi piyasa değerinin çok altına bir fiyata 499 TL olarak satılacak. Aynı zamanda gene KLAT75015 Profesyonel Avuç Taşlama makinesi 119 TL, araç içi mini soğutucu 114 TL,  çok kullanışlı çay makinesi 99 TL ve Braun epilasyon aleti sadece 79,90 Tl olarak satışa çıkarılıyor.

Daha önce belirttiğimiz teknoloji ürünlerin yanı sıra bir çok giysi türünde ve ev gereçlerinde inanılmaz indirimler geliyor. İndirime giren diğer ürünler şu şekilde sıralanıyor, Desenli Çelik Termos 500 ml 24,90 TL, Kadın gecelikleri 12,90 TL, Kadın atlet şort takımı 12,90 TL, Kız çocuk takımı 13,90 TL, Erkek çocuk takımı 12,90 TL, Şortlar 14,90 TL olarak satışa çıkıyor. Aynı zamanda piyasa değeri çok yüksek olan akülü oyuncak arabada 249 TL den satışa çıkartılacak. Piyasa da bu fiyata bu ürünleri bulamıyoruz. Aynı zamanda hanımların çok seveceği bir çok üründe de indirimler geliyor. 2’li Paspas seti 23,50 TL, masa örtüsü 9,95 TL, çiçekli kaydırmaz sandalye minderi sadece 7,95 TL olarak satışa çıkacak. Tüm bu fırsatlardan yararlanmak için zaman elimiz çabuk tutmamız gerektiğini unutmamalıyız. Tüm ürünler stoklarla sınırlı olup tükenmesi halinde tekrar temin edilmesi mümkün değildir. Bu nedenle bu cuma vakit kaybetmeden ilk iş bir bim mağazasına uğramak ve inanılmaz fiyatlara sahip olan bim aktüel ürünlerine göz atmak olsun. Bu fırsatları kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altın son yılların en yüksek seviyesini gördü! Tutulamıyor

Altın fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatları düşecek mi? Tüm bu soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir