Büyük acı ! Ünlü sanatçı Yıldırım Öcek hayatını kaybetti

Kendisini özellikle ‘Avrupa Yakası’ dizisinde canlandırdığı ‘Sadettin Yerebakan’ karakteri ile tanıdığımız Yıldırım Öcek hayatını kaybetti. Bu haberin ardından açıklama yapan sanatçının oğlu Seçkin Öcek, ‘Babamı yarım saat önce kaybettik, çok üzgünüz. Tedaviyi reddettiği yönündeki haberler kesinlikle doğru değil’ ifadelerini kullandı.


Yıldırım Öcek geçtiğimiz günlerde geçirdiği mide küçültme ameliyatı nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. durumu ağır olan Yıldırım Öcek, kaldırıldığı hastanede yoğum bakım ünitesinde tedavi görüyordu. Tüm müdahalelere rağmen Yıldırım Öcek, bugün akşam saatlerinde maalesef hayatını kaybetti.

ACI HABERİ MESLEKTAŞI DUYURDU !

Acı haberi, Yıldırım Öcek’in meslektaşı tiyatrocu İrfan Kangı sosyal medya hesabından yaptığı şu paylaşım ile duyurdu:

“Bir güzel adamı, bir şahane adamı daha kaybetmişiz bugün.Neşeli bir şekilde oyuna hazırlanırken geldi acı haber.Bu akşam tüm alkış ve kahkahalar,dualarımızla Yıldırım abimize. Ruhu şad mekanı cennet olsun. ”

Bu acı haberin duyulmasının ardından Hürriyetin haberine göre;

Hürriyet’in ulaştığı ünlü sanatçının oğlu Seçkin Öcek, ilk açıklamasında, sanatçının tedaviyi reddettiği yönündeki haberleri yalanladı. Babasının, çoklu organ yetmezliği nedeniyle yaşamını yitirdiğini söyleyen Seçkin Öcek, ‘kendisine çok iyi bakıyordu, sporun yapıyor, yediğine ve içtiğine çok dikkat ediyordu’ ifadelerini kullandı…

İşte o açıklama: ‘Babamı yarım saat önce kaybettik, çok üzgünüz. Tedaviyi reddettiğine dair haberleri okudum. Kesinlikle doğru değil. Tedavisiyle ilgili gereken her şey yapıldı. Kendisine çok dikkat ediyor, sporunu yapıyordu. Yediklerine içtiklerine dikkat ediyordu ama çoklu organ yetmezliği yüzünden kaybettik. Ağabeyim yurtdışında, onun gelmesini bekliyoruz. Cenaze ne zaman yapılacağını, onun gelmesinin ardından karar vereceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altın son yılların en yüksek seviyesini gördü! Tutulamıyor

Altın fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatları düşecek mi? Tüm bu soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir