Perşembe, Ekim 10, 2019
Ana Sayfa Etiketler Haber

Etiket: haber

İzmir’in Buca ilçesinde meydana gelen kazada 3’ü çocuk 7 kişi hayatını kaybetti

İzmir'in Buca ilçesinde sabah saatlerinde pikniğe gitmekte olan bir ailenin içerisinde bulunduğu aracın karşı şeride geçmesi nedeni ile kaza meydana geldi.

Apple Türkiye’den vatandaşı şaşırtan zam haberi geldi!

Apple Türkiye ekibinin dün itibarıyla neredeyse bütün Apple ürünlerine zam yaptığının haberinin gelmesiyle birlikte zamdan hemen önce iPhone satılan alanlar kendilerini çok şanslı hissettiler. Telefonların zamlanmasından sonra elbette merak edilen sorulardan birisi gelecek yeni model iPhone'lar için satış fiyatları ne olacak sorusu oldu. Detayları haberimizde ele aldık.

Sanal mağaza yöneticisi olanları sevindiren haber geldi!

Günümüzde en çok kazandıran ve aynı zamanda gelecekte de para kazandıran meslek uzmanların araştırmasına göre 'sanal mağaza yöneticiliği' oldu. Uzmanlar 2040 yılındaki mesleklerin günümüzdeki mesleklerle alakalı olmayacağını söylüyorlar.

Rockstar Games yetkilileri haberin yalan olduğunu doğruladı!

Rockstar Games bir süredir sosyal medyada dolaşan 2019 yılında GTA 6'nın çıkacağına dair haber hakkında sonunda bir açıklama yaptı. Rocsktar'ın açıklamasına göre 2019 yılında GTA'nın yeni versiyonu çıkmayacak ki sonradan bu olayın bir eşek şakası olduğu ortaya çıktı. Detaylar haberimizde.

Survivor 2018 şampiyonunu öğrenince şok geçireceksiniz!

Zorlu yarışma programı Survivor'ın 2018 sezonu sonunda bitti ve şampiyon belli oldu. TV8 canlı yayınında onca zorlu oyun ve ada hayatı ile yüz yüze gelen onla yarışmacı arasından Adem Kılıççı şampiyon oldu.

Türkiye’de yeni başkanlık dönemi 2019 yılında başlayacak

Türkiye artık başkanlık sistemiyle yönetilecek ve yeni yönetim sistemine 2019 yılında geçeceğiz. Yeni yıl ile birlikte hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ve her anlamda çok farklı yol haritaları ve senaryolar ile karşı karşıya kalacağız.

Tren yolculuğu son dönemde trend haline geldi

Türkiye yaz kış ayırmaksızın tren yolculukları oldukça trend bir hale geldi. Kars ve Van'a giden trenler artık tam kapasite çalışıyorlar. Ülkemizin nadide yerleri böylece keşfedilmeye başlandı.

Nihat Doğan cinsellik hakkında çok net konuştu!

Nihat Doğan kendisine sorulan Survivor'da cinsellik var mı sorusuna cevap verdi. Kendi yorumumuz ile birlikte sayın Doğan'ın cevabını bu haberimizde kaleme alıyoruz.

İstanbul’da içlik giymeyeni dövüyorlar!

Mega şehir İstanbul'da soğuk havalar sürekli olarak gündeme geliyor ki bu anlamda bu haberimizi ciddiye alın ve sonuna kadar okuyun. İstanbul'a beklenen kar dün düştü.

Soğuk günlerde sıcak sporlar sağlığınızı koruyor!

Evde veya iş yerinde spor yaparken sizde üşümeyecek ve aynı zamanda oldukça yüksek kalori yakacaksınız. Küçük hareketlerle büyük işler başarmak için bu haberimizi okumadan spor yapmayın.