Salı, Ekim 8, 2019
Ana Sayfa Etiketler Istanbul

Etiket: istanbul

Oyların yeniden sayımı başladı : YSK tedbir kararını kaldırdı

YSK, geçersiz oyların tekrar sayımı için alınan tedbir kararını kaldırdı. Oylar tekrar sayılacak.

İstanbul’daki yeni taksi renklerini görürseniz şaşırmayın

İstanbul'daki yeni taksi renkleri görenleri şaşırttı. Müşteri memnuniyetini önemseyen taksiciler yapılan yeni düzenlenmeyi olumlu karşıladılar.

Shakira’nın İstanbul konseri renkli sahnelere sebep oldu

Shakira'nın 11 yıllık bir aradan sonra tekrar İstanbul'da konser vermesi on binlerce hayranının konserin yapılacağı Vodafone Park'a akın etmesine sebep oldu. Shakira konser sonunda gelen herkese dostlukları için teşekkür etti.

İstanbul’da sıcağı gören herkes belediye otobüslerine koştu

İstanbul'da bugün sıcaklık 30 derecenin üstüne kadar çıktı. Sokaklarda bir tek insan bile yoktu ve herkes iş çıkışı klimaların açık olduğu belediye otobüslerine akın ettiler. Kanuna göre 25 derece ve üstü hava olayında klima açılması zorunludur.

Uzmanlar yarın için İstanbul’da dışarı çıkmama uyarısı yaptı

Temmuz ayının en sıcak gününün yarın olması bekleniyor ki uzmanlar İstanbul başta olmak üzere birçok bölge için uyarıda bulundu. Gerekli olmadıkça evden çıkmama uyarı yapan uzmanlar 1 hafta boyunca mega şehir İstanbul'da yağmur olmadığını da açıkladı.

İstanbul’da içlik giymeyeni dövüyorlar!

Mega şehir İstanbul'da soğuk havalar sürekli olarak gündeme geliyor ki bu anlamda bu haberimizi ciddiye alın ve sonuna kadar okuyun. İstanbul'a beklenen kar dün düştü.

İstanbul’da beyaz kabus Şubat ayında başlayacak

İstanbul'u bu ayın son günlerinde çok muhteşem bir kar yağışı bekliyor. Beyaz kabus diye adlandırılan kar yağışının Şubat ayında da devam etmesi gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İstanbul sömestr döneminde rahat bir nefes alacak

İstanbul son zamanlarda trafik sorunu yüzünden büyük sorunlar yaşamaya başladı. Türkiye geneli sömestr tatili boyunca trafik sebebiyle rahat bir nefes alacak. Detayları haberimizden okuyabilirsiniz.

Sırf yan baktı diye İstanbul’da adam öldürdüler

İstanbul'da sırf yan baktı diye adam öldürdüler. Ülkemizde sırf bakışlardan dolayı adam öldürme sayıları bir hayli artış gösteriyor.