1 Haziran Pazartesi 2020

Facebook, Facebook messenger için hayati bir güncelleme yayınladı

Bir süredir adı skandallar ile anılan ve başı bir türlü dertten kurtulamayan Facebook, bu durumdan kurtuluş yolları aramaya devam ediyor.


Kötü gidişata artık dur demek ve insanları eskisi gibi facebook üzerinden daha çok vakit geçirmelerini sağlamak isteyen facebook yönetimi, bu durumdan çıkış yolları arıyor. Bu konuda her geçen gün başka bir güncelleme çıkarıyorlar.

Son dönemlerde facebook, facebook messenger için yazılan mesajı silme ve geri alma gibi özellikleri kullanıma açacağı konuşuluyordu. Bu dedikodular TechCrunch isimli bir internet sitesi tarafından da artık yüksek sesle söylenir durumda. Aynı zamanda bu internet sitesinde bu özelliğin nasıl kullanılacağına dair ekran görüntüleri de yayınlanmış durumda.

MESSENGER MESAJLARI GERİ ALMA ÖZELLİĞİ NASIL KULLANILACAK ?

Facebook messenger üzerinde bir sohbet esnasında göndermiş olduğunuz mesajları düzenlerken, “Mesajı Sil” seçeneğinin hemen üzerinde “Mesajı Geri Al” seçeneği görünecek. Eğer “Mesajı Geri Al” seçeneğine tıklanırsa Facebook Messenger, bunu gerçekten yapıp yapmak istemediğinizi soracak.

Şuanda sadece bir bilgi sızıntısı olarak belirtilen bu haberde yer alan mesajı geri al özelliğinin henüz ne zaman kullanıma açılacağı maalesef belirtilmiş değil.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook video izleme servisini tüm dünyaya açıyor

Son günlerde yaşadığı veri paylaşım skandalları yüzünden kullanımı hızla düşen facebook hız kesmeden güncellenmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir