Fenerbahçe’den beklenmedik Mehmet Ekici kararı

Bekleneni bir türlü veremeyen ve sürekli sakatlıklarla uğraşan Mehmet Ekici hakkında herkesi şaşırtan bir gelişme yaşandı. Yıldız oyuncu Fenerbahçe’den ayrılıyor mu?


Fenerbahçe’den beklenmedik bir karar geldi. Yıldız oyuncu Mehmet Ekici takımdan ayrılıyor. Bir türlü bekleneni veremeyen yıldız oyuncudan kulüp bulması istendi.

Transferin en hızlı takımı olan Fenerbahçe’de beklenmedik bir olay yaşandı. 29 yaşındaki yıldızın kendisine takım bulması istendi.

SAKATLIKLARDAN BİR TÜRLÜ KURTULAMADI

Fanatik gazetesinin haberine göre, yöneticiler tecrübeli oyuncuya,” “Kendine kulüp bulabilirsin. Seni kadroda düşünüyoruz ancak oynaman için de her türlü kolaylığı sağlarız. 9 ayını burada geçirme” dedikleri söylendi.

Bu haber futbol kamuoyunda büyük yankı uyandırdı. Transfer olduğundan bu yana sürekli sakatlıklarla uğraşan ve bir türlü bekleneni veremeyen Mehmet Ekici’nin bu duruma nasıl cevap vereceği bekleniliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Meteoroloji’den son dakika hava durumu açıklaması: Su baskınlarına, fırtınaya karşı dikkat!

29 Ağustos Hava durumu hakkında son dakika bilgileri geldi. Meteoroloji sağanak yağış ve su baskını uyarısı yaptı. İşte Etkilenecek bölgeler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir