Fenomen olarak tanımlanan Kerimcan Durmaz’ın bu hareketi çok konuşulacak

Kerimcan durmaz, sosyal medya ile tanındı ve son zamanlarda adından sıkça bahsettiren bir kişi oldu.


Sosyal medyanın piyasaya kazandırdığı ve sosyal medya ile ünlü olan isimlerden biri olan Kerimcan Durmaz, son yaptığı hareket ile gerçekten çok konuşulacağa benziyor.

Kerimcan Durmaz gibi sosyal medya ile ünlü olan ve sosyal medya hesaplarından milyonlarca gence ulaşan bu kişilerin son zamanlarda yaptıkları paylaşımlar gençlere kötü örnek oluyor. Son olarak Kerimcan Durmaz sosyal medya hesabından cinsel organını paylaştı ve bu paylaşımı çok büyük bir tepki gördü. Bu paylaşımın kısa süre içerisinde çok büyük tepki görmesi üzerine Kerimcan Durmaz paylaşımını hemen kaldırdı.

Bu gibi milyonlarca gencin sosyal medya üzerinden takip ettikleri bu kişiler maalesef bu tür paylaşımları ile gençlere kötü örnek oluyorlar. Bu nedenle biran önce bu tür paylaşımları yapan kişiler hakkında gerekli uygulamaların yapılması gerekiyor.Ayrıca bu tür paylaşımları yapanlar kendilerini”çağdaşlık, özgürlük” gibi tanımlar ile savunuyorlar.

GENÇLERE KÖTÜ ÖRNEK OLUYORLAR

Bu tür paylaşımları ile gençlere kötü örnek olmaktan başka yaptıkları bir şey yok. Bu kişiler medya tarafından da çok fazla yukarılara çıkarıldıkları için bu davranışları kendilerinde hak buluyorlar.

KERİMCAN DURMAZ KİMDİR?

Sosyal medya üzerinden ünlü olan isimlerden olan Kerimcan Durmaz 1994 Balıkersir Erdek’de doğmuştur. Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ile kısa sürede ünlü olan ve kendisine fenomen diyen tayfaya katılam Kerimcan Durmaz, normal hayatında da oldukça aktiftir. DJ olarak çalışmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altın son yılların en yüksek seviyesini gördü! Tutulamıyor

Altın fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatları düşecek mi? Tüm bu soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir