29 Ağustos Perşembe 2019

Google haritalardan aldatıldığını öğrendi, olanlar oldu

Adam Google haritalar üzerinde gezinirken bir anda gördüğü manzara karşısında şoka uğradı.


Peru’nun başkenti olan Lima şehrinde garip ve bir o kadar komik bir olay meydana geldi. Bir adam gideceği köprüye çıkan kestirme bir yol var mı diye kontrol etmek için Google Haritalar uygulamasında gezindiği esnada, eşinin kendisini aldattığını öğrendi. Doğru yolu bulmak için Lima sokaklarını gezinen adam birdenbire bir kadın ve erkeğin samimi şekilde görüntüleri ile karşılaştı.

Adam, 2013 yılında sokakların fotoğrafını çeken Google tarafından eşinin kendisini aldattığını öğrendi. Adam ilk başta eşini tanıyamazken, fotoğraftaki kadının kıyafetlerini ve yüzünü dikkatlice inceledi ve kadının eşi olduğunu anladı.

Kimliği açıklanmayan çiftin Google Haritalar’daki fotoğraf sebebiyle boşandığı bildirildi. Aldatan eşin Google Haritalar’a yakalanan fotoğrafları ve hikayesi Facebook’ta paylaşım rekorları kırdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tüm öğrencilerin beklediği KYK yurt başvuruları başladı! KYK Yurt başvuruları nasıl yapılır?

YKS tercihlerinin sonuçlarının açıklanmasının ardından en çok merak edilen konulardan biride yurt başvuruları ne zaman başlıyor oldu. YKS Yurt başvuruları 19 Ağustos tarihi itibariyle başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir