Ana Sayfa / Teknoloji

Teknoloji

Samsung pazar payını güçlendirmek için 14 yeni model üzerinde çalışıyor

Samsung’un Çin pazarında ki mücadelesi oldukça kızışmış durumda. Diğer rakipler ile mücadele etmesi oldukça güçleşti. Şirket, popüler Galaxy J serisini bir dizi yeni akıllı telefon modeliyle değiştirmeye başladı, bu değişim bugün şirket tarafından da onaylandı. Şirketin planları çok daha büyük ölçekli olacak gibi görünüyor. Güvenilir bir kaynağa göre, Samsung zaten Çin pazarı için …

Haberi Oku »

Adobe Photoshop bilgisayar sürümü iPad için geliyor!

Adobe Photoshop dünya üzerinde kurumsal ve bireysel müşterilerden tarafından beğenilerek kullanılan bir uygulama haline geldi. Değerine değer katmak isteyen Adobe şirketinin Photoshop uygulaması tam sürüm haliyle artık iPad'lerde kullanılacak. Apple ile işbirliği yapan Adobe'nin uygulamaları artık tabletlerde de tam sürüm halinde kullanılacak.

Haberi Oku »

Microsoft Launcher yepyeni özellikleri ile tekrar mağazada!

Microsoft Launcher birkaç yıl önce Google Play Store'da yayınlandı. Mağazada yayınlandığından bu yana aktif olarak yüz binlerce kişi tarafından kullanılan Microsoft Launcher yeni haliyle çok daha kullanıcı tarafından kullanılacak. Uygulamanın yeni yüzü ve çalışma sistemi Microsoft tarafından güncellendi.

Haberi Oku »

Apple Türkiye’den vatandaşı şaşırtan zam haberi geldi!

Apple Türkiye ekibinin dün itibarıyla neredeyse bütün Apple ürünlerine zam yaptığının haberinin gelmesiyle birlikte zamdan hemen önce iPhone satılan alanlar kendilerini çok şanslı hissettiler. Telefonların zamlanmasından sonra elbette merak edilen sorulardan birisi gelecek yeni model iPhone'lar için satış fiyatları ne olacak sorusu oldu. Detayları haberimizde ele aldık.

Haberi Oku »