Her gün bir yenisi ekleniyor : Metrobüste mide bulandıran olay

Metrobüste tacize uğrayan kadın o anları telefonu ile kaydetti.


Dün metrobüsle Avcılar yönüne giden bir kadın oturduğu koltuğun yanına yaklaşan ve yanında ayakta beklemeye başlayan adamdan rahatsız oldu ve çantasını adamla kendisi arsına koydu. Önce bu durumun metrobüsün kalabalık olmasından dolayı kaynaklandığını düşünen kadın bir süre sonra bu temasın kasıtlı olduğunu fark etti. Bu sırada çantasını kaldırdığında adamın fermuarının açık, cinsel organın dışarıda ve pantolonunun ıslak olduğunu gördü.

Duruma tepki gösteren kadın, adama vurarak yanından uzaklaştırdı.

Metrobüsteki diğer yolcular da kadına destek vererek adamın kaçmasını engellediler. Adının F.Ö. olduğu öğrenilen adam metrobüsten indirildi. Burada kaçmak isteyen adam çevredekiler tarafından engellenerek olay yerine gelen polislere teslim edildi. Gözaltına alınarak karakola götürülen tacizcinin tacizcinin bugün mahkemeye sevk edilmesi bekleniyor.

Tacize uğrayan kadın ise bir yandan tacizciye tepki gösterirken bir yandan da cep telefonu ile yaşananları kaydetti. Tacizciye tepki gösteren kadın sakin olmasını isteyen yolculara ve ‘ben bir şey yapmadım diyen tacizciye, “Sakin olmayacağım. Böyle şerefsizler rahat rahat metrobüslere binip kadınları taciz edemeyecekler. Ben susmayacağım sen utanacaksın” diyerek tepki gösterdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altın son yılların en yüksek seviyesini gördü! Tutulamıyor

Altın fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatları düşecek mi? Tüm bu soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir