27 Mayıs Çarşamba 2020

İktidarsızlık sorunun çözümü o besinde saklı

Erkeklerde cinsel iktidarsızlık sorunun çözümü beslenmelerinden geçiyor. Beslenme değişiklikleriyle mutlu bir cinsel hayatları olabilir.


Yunanistan’da yapılan bir araştırmaya göre, zeytinyağının erkeklerde cinsel performansı arttırdığı ortaya çıkmıştır.

Atina üniversitesinde yapılan araştırmalara göre, zeytinyağı bakımından zengin beslenen kişilerin, kalp ve damar sağlığının çok iyi olduğu görülmüştür. Böylelikle kalpteki kan akışının hızlanması erkeklerde iktidarsızlık sorununa çözüm olmuştur.

BBC’de yayınlanan Daily Telegraph gazetesinin haberine göre 600 erkekte yapılan testlerde günde 9 yemek kaşığı zeytinyağı tüketen erkeklerde tüketmeyenlere göre cinsel iktidarsızlık oranı düşük çıkmıştır. Aynı zamanda zeytinyağı ile beslenen kişilerin testosteron seviyeleri %40 oranında fazla çıkmıştır.

CİNSEL İŞLEV BOZUKLUĞUNDA TEK ÇARE “ZEYTİNYAĞI”

Araştırmacıların lideri olan Dr. Christina Chrysohoou, cinsel iktidarsızlık sorunu yaşayan kişilerin doğal viagra etkisi gösteren zeytin yağına başvurmalarını söylüyor. Araştırmacılar, iktidarsızlık sorunun damar tıkanıklığı ve kalp sorunlarından ortaya çıktığını vurguluyorlar, zeytinyağı ise kalp ve damar sağlığı için birebirdir. Doğal sağlıklı bir yağ olduğu için damar tıkanıklığını ortadan kaldırır. Obezite ve diyabete karşı da çok etkilidir.

Araştırmacılar, cinsel işlev bozukluklarında kişilerin ilaçlara yöneldiğini, fakat ilaçların kısa vadede fayda sağladığını söylüyorlar. Oysaki beslenme değişiklikleriyle yaşam kalitelerini arttırmaya yönelik çabaları onları uzun vadede mutlu kılacaktır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Şarbon hastalığı ile Türkiye’yi panik sardı

Şarbon hastalığı alarmı! Türkiye günlerdir şarbon hastalığını konuşuyor. Erken teşhis edilmediği takdirde ölümle sonuçlanan şarbon hastalığıyla ilgili tüm bilgiler yazımızda mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir