13 Kasım Çarşamba 2019

Kadın dizisi 34. bölüm fragmanı yayınlandı ! Bahar herşeyi öğreniyor

Severek izlenen dizi Kadın yeni sezona 33.bölümü ile hızlı bir giriş yaptı. Kadın yeni sezon ilk bölümünde; babasını gören Doruk kimseyi bu duruma inandıramaz. Öte yandan olaya şahit olan Arif susmayı tercih ederken, final sahnesinde Bahar Jale’den duyduklarıyla şok olur.


Kadın 2.sezonu 2 Ekim Salı akşamı seyirci ile buluştu. Kadın 33.bölümde, sezon finalinde babası ile karşı karşıya gelen Doruk gördüklerine inanamamıştı. Sarp ile karşı karşıya gelirken onları gören Arif, suskunluğunu korudu. Olayı Bahar’a anlatmayan Arif, ona olan aşkını itiraf etmekten de geri durmadı. Sarp’ın gelişine şahit olan diğer isim ise Jale idi. Bahar’a ziyaretçiyi haber veren Jale Sarp’ın ismini söylediğinde Bahar artık Sarp’ın yaşadığına inandı. Peki, bundan sonra ne olacak? Bir yanda çocuklarının babası Sarp diğer yanda şefkati ile gönlüne ışıl tutan Arif arasında kalan Bahar’ın kararı merakla bekleniyor. Son bölümün ardından yayınlanan Kadın 34.bölüm fragmanında Arif babasına Bahar’la evleneceğini söylerken, Bahar ilik için tek çarenin Şirin olduğunu duyunca yıkıldı.

KADIN  YENİ SEZON 34.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar ve Seray Kaya’nın paylaştığı Kadın 34.bölümü 9 Ekim Salı akşamı saat 20.00’deFox TV ekranlarında olacak.

KADIN YENİ SEZON İLK BÖLÜMDE NELER OLDU?

Babasını gören Doruk olayın şokunu üzerinden atamaz. Doruk ve Alp’in karşılaşmasına şahit olan Arif ise dehşete kapılmıştır. Sarp ve Arif cephesinde işler çığrından çıkarken, Sarp’ın yaşadığını öğrenen Arif ne yapacak? Şirin ve Bahar arasında kalan Hatice ise kendi gerçeğiyle yüzleşecektir.

Kaynak: haber7.com

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altın son yılların en yüksek seviyesini gördü! Tutulamıyor

Altın fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatları düşecek mi? Tüm bu soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir