27 Mayıs Çarşamba 2020

Kız babası tarafından hadım edilen tacizciye kelepçe vuruldu

Ankara’nın Demetevler ilçesinde küçük bir kızı markette taciz ettiği iddia edilen adamın cinsel organından ve kasıklarından defalarca bıçaklandığı ortaya çıktı. Güvenlik kameralarını inceleyen emniyet güçleri fiziksel olarak defalarca tacizde bulunan ve tam anlamıyla hadım edilen adamı hapse attı.


Geçtiğimiz günlerde Ankara’dan oldukça ilginç bir haber ofisimize kadar ulaştı. Haberi gördükten sonra nasıl bir tepki vereceğimizi şaşırdık çünkü gerçekten bu konu hakkında çok hassas bir milletiz. Küçük bir kızı taciz iddiası ile güvenlik kameralarını izleyen kızın babası, zanlıyı sokak ortasında hadım etti. Olay Ankara’nın Demetevler ilçesinde meydana geldi. Kızının taciz olduğu iddiası üzerine bölgedeki güvenlik kameralarını izleyen ve iddiaya göre güvenlik kameralarında küçük kızı taciz ettiği ortaya çıkan adamı bulmaya çalışan kız babası uzun bir takibe girdi. Suç zanlısını sokak ortasında yakalayan babanın elindeki bıçakla kızını taciz ettiği adama defalarca bıçak darbesi vurdu. Cinsel organından ve kasıklarından bıçaklandığı öne sürülüyor.

MARKETE GİDEN KIZ ÇOCUĞU BABASINA ANLATINCA ORTAYA ÇIKTI

Ankara’da bu tür bir olayın yaşanması elbette Türkiye tarafından çok kısa süre sürede öğrenildi ve farklı tepkiler verildi. Olayın biraz daha derinlerine indiğimizde markete giden küçük kızın yetişkin bir erkek tarafından taciz edildiği gerçeği, küçük kızın yaşadıklarını babasına anlatmasıyla ortaya çıktı. Markete giden baba ilk olarak güvenlik kameralarını inceledi ve küçük kızının defalarca eliyle fiziksel olarak tacizine uğradığını defalarca gördü.

ÖNCE HASTANEYE SONRA CEZAEVİNE GÖTÜRÜLDÜ

Tacizci adamı gördükten sonra sinir krizi geçiren baba ne yapacağını şaşırdı. Marketten aldığı bıçak ile adamı bulan küçük kızın babasının elindeki bıçak ile tacizcinin cinsel organını ve kasıklarını defalarca bıçakladı. Olaydan sonra olay yerine emniyet güçleri ve aynı zamanda tacizcinin eşi geldi. İlk olarak hastaneye kaldırılan suçlunun ifadesi alındıktan sonra ve güvenlik kameraları inceledikten sonra suçu ortaya çıktı. Hastanede tedavisi yapılan suçlu hemen sonrasında tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AK Parti beklenilen bedelli askerlik açıklamasına sonunda yaptı

Bedelli askerlik ile ilgili beklenilen gelişme sonunda yaşandı. CNN Türk programında bedelli askerlik ile ilgili sorulara çok net cevaplar veren AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'ın son 3-4 yıldır operasyonlara sadece profesyonel askerlerin gittiğini açıkladı. Bedelli askerlikte kalıcı bir çözüm için çalışmaların yapıldığı söyleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir