Liverpool niyeti bozdu! Vida için teklif üstüne teklif geliyor!

Rusya’da yapılan dünya kupasında üstün performansı ve saha performansı ile gözleri şaşı eden Hırvat futbolcu Vida’nın değeri yaptığı her maçta yükseliyor. Beşiktaş forması giyen Vida için İngiltere’den teklif üstüne teklif gelmeye devam ediyor.


Ünlü futbolcu transfer etmesiyle bilinen Liverpool bu sefer Vida için niyeti bozdu. Oldukça büyük teklifler ile siyah beyazlı takımın kapısın çalmaktan usanmayan Liverpool yetkilileri Beşiktaş’ın istediği rakamı vermek yerine daha düşük teklifler ile teklif üstüne teklif yapıyorlar. Dünya kupasında Hırvatistan takımında forma giyen ve oldukça önemli pozisyonlar ile goller atan Vida’nın değeri her geçen gün daha fazla artıyor. Beşiktaş futbol takımı ise Vida için 35 milyon avro istiyor. Liverpool şu ana kadar en fazla 20 milyon avro teklif gönderdi ama siyah beyazlı takımın yöneticileri istenilen ücret dışındaki teklifleri sürekli olarak reddettiler. İngiltere’nin köklü takımlarından birisi olan Liverpool’un vidayı transfer edip edemeyeceği dünya kupasının bitiminde belli olacak.

FRANSA VE HIRVATİSTAN MAÇI FUTBOLCULARIN DEĞERLERİNİ YÜKSELTECEK

Dünya kupasında Hırvat takımında forma giyen Beşiktaş’lı Vida burada gösterdiği üstün performans sebebiyle değerini artırdı. Final maçında Hırvatistan’da forma giyecek Vida’nın Fransa karşısındaki performansı elbette değerini belirleyen en önemli maç olacak. Fransa ve Hırvatistan’ın final yapacağı dünya kupasında sadece Vida değil aynı zamanda yeşil sahada forma giyen herkes kendi değerini tekrar belirleyecek. Bazı oyuncular değerini artırırken bazıları elbette düşürecek. Fikret Orman’ın Vida için en az 35 milyon avro istediği gerçeği var. Final maçından sonra bu isteğinin gerçekleşebileceği ihtimali oldukça yüksektir.

29 YAŞINDA KARİYERİNİN BAHARINI YAŞIYOR

Domagoj Vida 29 yaşına Nisan ayına girdi ve yaşının ilerde olmasına rağmen halen değerini kaybetmiyor. Futbolu az çok takip eden insanların ilerleyen yaşların aynı zamanda oyuncunun değerini düşürdüğü gerçeğini biliyordur. Hırvat futbolcu Vida için ise bu tam anlamıyla bir saçmalık çünkü değerinin her geçen gün arttığı gerçeği hem onu hem de Beşiktaş’ı çok sevindiriyor. Oyuncunun azmi ve aynı zamanda spor hayatı elbette ortaya çıkan başarıda kendisi başarısının oldukça fazla olduğunu ortaya koyuyor. Rusya’da yapılan dünya kupasında son maç 15 Temmuz Pazar günü Hırvatistan ve Fransa arasında yapılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ünlü Youtuber Hayrettin dünya kupasını şakaya aldı

Ünlü televizyoncu ve Youtuber Hayrettin'in son videoları Rusya'dan gelmeye devam ediyor. Son videosunda dünya kupasının oynandığı Rusya'dan bir şaka yine Türk izleyiciler ile buluştu. Hayrettin'in Rusya'da çektiği bir önceki şaka videosu milyonlarca izlenme oranına ulaşmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir