30 Mayıs Cumartesi 2020

Meizu büyük ekran telefon çıkarınca ortalık karıştı

Meizu büyük ekran telefon çıkarınca ortalık karıştı dedik çünkü bu tür markalar büyük ekran konusunda ısrarlı davranmıyordu. Meizu bir farklılık yaparak büyük ekran konusundaki farkını ortaya koymak için hamleyi yaptı.


Çin’in büyük akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Meizu, iş dünyasındaki 15. yılının şerefine Meizu 15 Plus ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Meizu akıllı telefonları ile Türkiye’ye geliyor!

Meizu 15 Plus nasıl olacak?

Üst tarafta ve yanlarda neredeyse hiç çerçevenin yer almadığı Meizu’nun 15. yılına özel modeli, bu sene bolca gördüğümüz 18:9 ekran oranında gelecek.

Yuvarlatılmış kenarlarıyla kullanımı kolaylaştırmayı hedefleyen Meizu, alıştığımızın dışında bu ince çerçevelere rağmen parmak izi sensörünü ön tarafta konumlandırmış.

Meizu 15 Plus alt tarafta kamera ve parmak izi sensörüne yer verirken arka tarafta ise çift kamera kurulumu tercih etmiş durumda. Teknik özellik tarafında henüz çok fazla bilginin bulunmadığı modelin 2 farklı RAM ve depolama kapasitesi sunması bekleniyor. Bunlardan ilkinin 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama olması beklenirken bir diğerininse 8 GB RAM, 256 GB dahili depolama olacağı iddia ediliyor.

Snapdragon işlemcilerin kullanılması beklenilen modelin fiyatları ise 450 dolardan başlayarak 530 dolar seviyesine kadar çıkması bekleniyor. Meizu 15 Plus modelinin tanıtım tarihi ise henüz belirsizliğini koruyor.

:: Meizu’nun 15. yıl özel modelini nasıl buldunuz?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung pazar payını güçlendirmek için 14 yeni model üzerinde çalışıyor

Samsung’un Çin pazarında ki mücadelesi oldukça kızışmış durumda. Diğer rakipler ile mücadele etmesi oldukça güçleşti. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir