Microsoft Launcher yepyeni özellikleri ile tekrar mağazada!

Microsoft Launcher birkaç yıl önce Google Play Store’da yayınlandı. Mağazada yayınlandığından bu yana aktif olarak yüz binlerce kişi tarafından kullanılan Microsoft Launcher yeni haliyle çok daha kullanıcı tarafından kullanılacak. Uygulamanın yeni yüzü ve çalışma sistemi Microsoft tarafından güncellendi.


Birkaç yıl önce Android kullanıcısı ile buluşan Microsoft Launcher birçok özelliği ile beraber kullanıcı tarafından oldukça sevilen bir uygulama oldu. Özellikle üstün özellikli bir akıllı telefon kullanmayan insanların en büyük isteklerinden birisi genel olarak telefonu hızlandırmak oluyor ve Microsoft Launcher ile telefonu hızlandırmak çok kolaydır. Bilinmeyen yada yeni markaların akıllı telefonlarındaki duvar denilen Launcher uygulaması oldukça fazla yer kaplıyor ve telefonun yavaş çalışmasını sağlıyor. İşte bu sebeple birçok kişi Microsoft Launcher uygulamasını kullanmaya başladı ve haliyle uygulamanın kullanıcı sayısı milyonlara yükseldi.

MİCROSOFT ÜRÜNLERİ HAZIR BİR ŞEKİLDE GELİYOR

Microsoft Launcher uygulamasıyla birlikte mail ve aynı zamanda saklama alanı gibi birçok detay hazır olarak geliyor. Sizde bu uygulamanın vermiş olduğu avantaj ile bütün Outlook ve Microsoft hizmetlerinden hem hızlı hem de sadece bir uygulama ile faydalanabiliyorsunuz. Microsoft Launcher geliştiricileri uygulamayı tekrar tasarladılar ve çok daha hızlı bir sürüm ile tekrar mağazaya yüklediler. Microsoft Launcher kullanan kişiler tek bir güncelleme ile yeni uygulamanın sahibi olabiliyorlar.

İNTERNET TARAYICISI MİCROSOFT EDGE ÇOK DAHA KULLANIŞLI!

Yeni güncelleme ile birlikte artık Microsoft Edge uygulaması çok daha kullanışlı bir hale geldi. Haber yada makale okurken sizde tarayıcıyı okuma düzenine alabiliyor ve reklamsız bir şekilde haberleri okuyabiliyorsunuz. Uygulamanın ayrıca alfabetik düzene göre klasör sıralama seçeneği son güncelleme ile birlikte kullanıcıların hizmetine sunuldu. Google Play Store ile sizde bütün ülkelerden ve bölgelerden bu muhteşem uygulamayı indirebilirsiniz. Telefonunuz hem hızlanıyor hem de tasarım olarak çok daha modern bir dile kavuşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung pazar payını güçlendirmek için 14 yeni model üzerinde çalışıyor

Samsung’un Çin pazarında ki mücadelesi oldukça kızışmış durumda. Diğer rakipler ile mücadele etmesi oldukça güçleşti. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir