Muğla Sakar Geçidi’nde gene 2 ölü 1 yaralının olduğu kaza meydana geldi

Muğla – Marmaris yolu üzerinde bulunan ve her yıl çok fazla kazanın yaşandığı Sakar Geçidi’nde gene kaza meydana geldi.


Bugün saat 13:00’da meydana gelen kazada 2 kişi yaşamını yitirdi 1 kişide ağır yaralandı. Geçtiğimiz yıllarda bir gezi otobüsünün uçurumdan yuvarlanması sonucunda facia gibi bir kazanın gerçekleştiği Sakar Geçidinde bugün de bir çekici 50 metrelik uçurumdan yuvarlandı.

ÇEKİCİ MUĞLA’DAN ORTACA’YA GİDİYORDU

Bugün Muğla’dan Ortaca’ya gitmek için yola çıkan 48 ABB 337 plakalı çekici Sakar Geçidi’nde kontrolden çıkarak 50 metrelik uçurumdan yuvarlandı. Olayı gören diğer araç sürücülerinin çağrısı ile bölgeye bir çok yardım ekibi ve ambulans sevk edildi. Olayda kaza esnasında camdan fırlayan Deniz İnce ve araçta bulunan Hasan Çiçek olay yerinde yaşamını yitirdi. Kazada ağır yaralanan çekicinin sürücüsü Abdullah Kul ambulansla Muğla Sıtkı Koçman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Abdullah Kul’un durumunun ağır olduğu bildirildi.

ÖNDEKİ TIRA ÇARPMAMAK İÇİN KONTROLÜNÜ KAYBETMİŞ

Görü tanıklarının anlattığına göre fren balatalarından dumanlar çıkmaya başlayan araç önde giden tıra çarpmamak için hamle yapınca kontrolünü kaybetmiş. Bu nedenle sürüklenerek 50 metre yükseklikten uçuruma yuvarlanmış.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altın son yılların en yüksek seviyesini gördü! Tutulamıyor

Altın fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatları düşecek mi? Tüm bu soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir