Oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu dekolteli fotoğrafını paylaştı, internet yıkıldı

Oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu kendi instagram hesabı üzerinden dekolteli bir fotoğrafını paylaştı sanal alem yıkıldı. Adeta ülke gündemi değişti.


Uzun süredir görünmeyen ve önümüzdeki günlerde TV8 ekranlarında ‘Kızım’ adlı dizi ile tekrar ekranlara dönmeye hazırlanan güzel oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu, instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafıyla büyük ilgi gördü. Derin dekolteli bir fotoğrafını kendi instagram hesabından takipçileri ile paylaşan güzel oyuncu kısa bir sürede yüzlerce beğeni aldı.

LEYLA LYDIA TUĞUTLU KİMDİR?

Leyla Lydia Tuğutlu, 29 Ekim 1989 tarihinde Almanya’nın Berlin şehrinde doğdu. Alman bir annen ve Türk bir babanın kızı olan Leyla Lydia Tuğutlu, ilkokula Türkiye’de başladı. Aynı zamanda konservatuvara da yarı zamanlı olarak devam etti. 5 yıl müzik ve keman dersleri aldı. Bu süre içerisinde bir model ajansında çalıştı. Anadolu Lisesi mezunu olan Tuğutlu, üniversiteye başladığında konservatuvarı bırakarak ilgi alanı olan manken ve fotomodelliğe başladı. Halen İstanbul Üniversitesi’nde Alman Dili ve Edebiyatı öğrencisidir. Türkçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir.

HADA ÖNCE KATILDIĞI PROJELER

İlk olarak Es-Es dizisinde İrem karakterini canlandırdı. Daha sonra ATV ekranlarında yayınlanan Karadayı dizinde Songül karakterine can verdi. Hemen ardından Kiralık Aşk dizisinde İz karakterini canlandırdı. Deliha filiminde başrol oyuncusu olarak yer aldı. Ve son olarak Tatlı İntikam dizisinde Pelin karakterini ve Bu şehir Arkandan Gelecek dizisinde Derin karakterlerine can verdi.

O TESCİLLİ BİR GÜZEL

Leyla Lydia Tuğutlu,  aynı zamanda Miss Turkey 2008 Güzellik Yarışması’nda birinci seçildi ve birincilik tacını Paris Hilton’un ellerinden aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altın son yılların en yüksek seviyesini gördü! Tutulamıyor

Altın fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatları düşecek mi? Tüm bu soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir