Samsung pazar payını güçlendirmek için 14 yeni model üzerinde çalışıyor


Samsung’un Çin pazarında ki mücadelesi oldukça kızışmış durumda. Diğer rakipler ile mücadele etmesi oldukça güçleşti. Şirket, popüler Galaxy J serisini bir dizi yeni akıllı telefon modeliyle değiştirmeye başladı, bu değişim bugün şirket tarafından da onaylandı. Şirketin planları çok daha büyük ölçekli olacak gibi görünüyor.

Güvenilir bir kaynağa göre, Samsung zaten Çin pazarı için toplam 14 yeni akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Bunlar 2019’da başlayacak ve muhtemelen ya Galaxy A serisinin bir parçası olarak ya da markanın yeni modellerinin bir parçası olarak piyasaya girecek. Bu durum, bazı modellerin pazardaki düşük segmenti kapsayacağı, diğer modellerin ise tüm orta sınıf seçeneklerini kapsayacağı anlamına geliyor. Bununla birlikte, amiral gemisi akıllı telefon söz konusu olduğunda, Samsung’un önümüzdeki Galaxy F’ye ek olarak, geleneksel Galaxy S ve Galaxy Note sürümlerine sadık kalması bekleniyor .

Fakat bu cihazlarla ilgili teknik detaylar açıklanmış değil, piyasaya çıkış tarihleri oldukça uzak olduğundan bu detayların yakın bir zamanda çıkacağı düşünülmüyor. Bu modelde, amiral gemisi özellikleri ve nispeten düşük fiyatlara odaklanılarak, diğer Çin rakiplerine karşı daha iyi rekabet edebilecek.

Şuanda ki bilgiye göre, bu cihazların bir kısmı sadece Çin için özel olarak üretilecek. Ancak, Samsung’un daha iyi verim alabilmek için tüm dünyada geçerli olacak modelleri de üretmesi bekleniliyor.

Kaynak: 
https://www.phonearena.com/news/Samsung-upcoming-smartphones-report_id109550

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Facebook video izleme servisini tüm dünyaya açıyor

Son günlerde yaşadığı veri paylaşım skandalları yüzünden kullanımı hızla düşen facebook hız kesmeden güncellenmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir