Sen Anlat Karadeniz 25. bölüm full izleme ! 26. Bölüm fragmanı yayınlandı

İzleme rekorları kıran Sen Anlat Karadeniz son yayınlanan 25. bölümü ile sevenlerini ekrana kilitlemeyi başardı. Sen Anlat Karadeniz 25. bölümü ve 26. Bölüm fragmanını haberimizin detayında bulabilirsiniz.


Her hafta yayınladığı saatte sevenlerini ekran başına kilitleyen Sen Anlat Karadeniz de bu bölümde de heyecan doruktaydı. Son bölümün bitmesinden sonra herkes 26. bölümün fragmanını merak ediyor. Ve internet üzerinde en çok aranan sorular arasında yer alıyor.

Sen Anlat Karadeni 25. bölümünü izleyemeyenler için son bölümün tekrarı yayınlandı. Son bölümün tamamını BURADAN izleyebilirsiniz.

SEN ANLAT KARADENİZ 26. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

TAHİR, VEDAT’I DİRİ DİRİ GÖMÜYOR

Vedat son olarak tüm bu yaptıklarım yanıma kar kaldı deyince, Tahir’in gözünden Nefes’in gördüğü işkenceler gelir. Tahir elindeki silahı atar, Vedat’a saldırır ve sen ya da ben ölünceye kadar der. Kavga etmeye başlarlar Veda, sözleri ile tahrik etmeye devam eder. Hem Nefes hem de çocuklar üzerinden bunu yapar. Tahir herkes için bir yumruk indirir. Sonra da silahını eline alır. Mustafa da silahını Vedat’a doğrultup ‘vur gitsin Tahir’ der. Tahir Vedat’ı döve döve sandığa kapatır. Tek kurşunun ona ödül olduğunu söyleyip Vedat’ı diri diri gömer.

CEYLAN NEFES’İN KIZI DEĞİL

Nefes, Esma’dan Ceylan’ın kendi kızın olmadığını öğrenir. DNA sonucu açıklanmıştır. Şengül ve Necip, Ceylan’ı evlat edinmiştir. Berrak da bu olaya kulak misafiri olur ve Ceylan’ın kardeşi olmadığını öğrenir. Nefes bir kız çocuğuna hamile kaldığını ve sonra öldüğünü ama Vedat’ın kızın yaşıyor diyerek Ceylan’ı getirdiğini söyler. Vedat’a inanmayıp DNA testi yaptırmaya karar verdiğini de söyler. Berrak, Vedat’a hesap sormak ister. Nefes onu sakinleştirir.  Berrak gittikten sonra, Esma Ceylan’ın gerçek babasının yarın gelip kızını alacağını söyler.

TAHİR: O BENİ GÖMECEKTİ BEN ONU GÖMDÜM

Polis, Mustafa ve Tahir’i yolda durdurur, ama Vedat’ın buluşma yerine gelmediğini söylerler. Polis gidince Mustafa Tahir’e hesap sorar. Nasıl canlı canlı gömersin, kafasına çıkacaktın der. Tahir başka çaresi olmadığını ve ailesini koruduğunu söyler. Ayrıca ‘o beni gömecekti ben onu gömdüm’ der

Kaynak: 
https://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/sen-anlat-karadeniz-26-yeni-bolum-fragmani-yayinlandi-mi-tahir-vedati-diri-diri-gomuyor-sen-anlat-karadeniz-25-son-bolum-izle/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altın son yılların en yüksek seviyesini gördü! Tutulamıyor

Altın fiyatları ne kadar oldu? Altın fiyatları düşecek mi? Tüm bu soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir