Ünlü Youtuber Hayrettin dünya kupasını şakaya aldı

Ünlü televizyoncu ve Youtuber Hayrettin’in son videoları Rusya’dan gelmeye devam ediyor. Son videosunda dünya kupasının oynandığı Rusya’dan bir şaka yine Türk izleyiciler ile buluştu. Hayrettin’in Rusya’da çektiği bir önceki şaka videosu milyonlarca izlenme oranına ulaşmıştı.


Youtube Türkiye’nin içerikleri her geçen gün kaliteli ve aynı zamanda mizahi amaçlı olmaya devam ederken, bir zamanlarda televizyon projesi de yapan ve şimdi Yotuber olan Hayrettin’in videoları izlenmeye devam ediyor. Rusya’da yapılan dünya kupasına giden ve bir grup Türk taraftarı olarak oraya giden Hayrettin ve ekibi videolarını çekmeye ve Youtube kanalına atmaya devam ediyor. Şimdi yayınlanan son videosunda ise Rusya’ya gidiyor ve dünya kupasının yaşandığı bu günlerde ve farklı kültürlerin Moskova’ya adım attığı bugünlerde herkese Türk gelenekleriyle şakalar yapıyor.

SOKAK ORTASINDA TÜRK USULÜ MAÇ İZLEDİLER

En komik sahnelerden birisi ise videonun sonralarında yer alıyor ki bu sahne gerçekten Türkiye’nin apayrı bir memleket olduğunu ortaya koyuyor. Trafiği tam anlamıyla bitiren Hayrettin ve ekibi yolun ortasına televizyon ve oturacaklar koydular. Rusya halkının kornaları ve arabanın içerisinden çektiği videolar eşliğinde gol olmuş gibi sevinme taklidi yaptılar. Sadece arabaların içerisinde değil oradan geçen yüzlerce insan telefonlarına sarılıp yapılanları videoya çektiler. Yaşananlar tam anlamıyla komikti.

Yukarıda gördüğünüz gibi yolun ortasına koyulan televizyon ve şakaya katılan diğer insanlar var. Daha öncede Rusya’da insanların üzerine yürüme şakası yapan Hayrettin ve onlarca kişilik ekibinin videosu milyonlarca kez izlendi. Dünya kupasından Türkiye elendi ama ünlü Youtuber Hayrettin sayesinde halen birkaç tane Türk milyonlarca futbol sevenine halen bizden anıları götürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Liverpool niyeti bozdu! Vida için teklif üstüne teklif geliyor!

Rusya'da yapılan dünya kupasında üstün performansı ve saha performansı ile gözleri şaşı eden Hırvat futbolcu Vida'nın değeri yaptığı her maçta yükseliyor. Beşiktaş forması giyen Vida için İngiltere'den teklif üstüne teklif gelmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir